O nas

Doświadczenie to fundament

quote-icon

Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu.

- Richard Branson

Budren

Doświadczenie i wizja rozwoju

Jesteśmy firmą, która dzięki najwyższym kompetencjom kadry oraz zastosowaniu nowoczesnego, etycznego zarządzania wyznacza branżowe trendy. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie wszystkich pracowników pozwala nam odważnie realizować wymagające projekty w kraju jak i zagranicą.

Przynależymy do

target-icon

Misja i wizja

Podnosimy jakość życia ludzi poprzez budowanie dla nich lepszego otoczenia

Dzięki naszym budowom, rozwiązaniom inżynieryjnym i projektom ludzie mogą lepiej żyć – szybciej dostać się do pracy, łatwiej wrócić do domu, bezpieczniej pojechać na wakacje, lepiej czuć się w mieszkaniu, więcej zarabiać w fabryce.

Chcemy pozytywnie wpłynąć na życie społeczności, naszych klientów, ale także na życie naszych pracowników, poprzez stworzenie przyjaznego międzynarodowego przedsiębiorstwa, które jest najlepszym wyborem w branży. Wierzymy w koncept akcjonariatu, który polega na tym by pracownicy firmy brali udział w zarządzaniu i zyskach przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, że zaangażowani i oddani członkowie zespołu, którzy się rozwijają i współpracują ze sobą, mogą osiągać najlepsze wyniki. W realizacji naszych ambitnych planów kierujemy się konkretnymi wartościami, które stanowią kręgosłup naszej motywacji i filozofii działania.

Nasze drogowskazy

drogowskazy-icon-1

Rozwój

zgłębiamy wiedzę, stale podnosimy sobie poprzeczkę, zdobywamy kompetencje, każdego dnia się uczymy a firma stwarza warunki do nauki i podnoszenia kwalifikacji

drogowskazy-icon-1

Pasja

budowlanka sprawia nam radość, faktycznie lubimy to co robimy, z chęcia podchodzimy do nowych wyzwań

drogowskazy-icon-1

Niezależność

każdy ma prawo do swojego zdania i jest wysłuchiwany, motywujemy do samodzielności, komunikujemy się po partnersku, zawsze szukamy dobrych rozwiązań

drogowskazy-icon-1

Relacje

pomagamy sobie i wzajemnie wspieramy w działaniach, wierzmy w dobre intencje innych

drogowskazy-icon-1

Zaangażowanie

skutecznie realizujemy założone cele, jesteśmy terminowi, minimalizujemy błędy, w pracy koncetrujemy się na zadaniach

Sprawne zarządzanie

Innowacyjne podejście do zarządzania w opraciu o zdobyte kompetencje i doświadczenie

Prezesem spółki Budren jest Krzysztof Reniewski – przedsiębiorca i inżynier kierujący się innowacyjnym podejściem do zarządzania w branży budowlanej. Lider odnoszącej sukcesy spółki opartej na akcjonariacie pracowniczym. Posiada dwadzieścia lat doświadczenia w pracy na stanowiskach wykonawczych i zarządczych w branży budowlanej dla Skanska i Budimex oraz jako samodzielny przedsiębiorca. Wielokrotnie nagradzany za ponadprzeciętne osiągnięcia biznesowe, członek renomowanych organizacji i stowarzyszeń. Pasjonat rozwoju osobistego, ukierunkowany na podnoszenie efektywności zarówno w życiu prywatnym jak i w biznecie. W planach ma zrobienie doktoratu z zarządzania firmą budowlaną.

sprawne zarzadzanie
fundament-image

Fundament Działalności

Osobiste wartości i własna postawa, jako fundament społecznej odpowiedzialności firmy
  • 20 lat pracy na stanowiskach zarządczych w branży budowlanej
  • realizacja 80 kontraktów i 260 obiektów inżynierskich o wartości ponad 650 mln
  • 3 kierunki studiów: MBA dla przedsiębiorców prowadzone przez Dr. Mateusza Grzesiaka, podyplomowe z zarządzania na Politechnice Gdańskiej, magisterskie na kierunku Konstrukcje Budowlano Inżynierskie na Politechnice Gdańskiej
  • 6 miesięcy nauki jako stypendysta w Department of Civil Engineering City University w Londynie
  • 30 ukończonych szkoleń z zakresu kompetencji społecznych i inżynierskich
  • odwiedził ponad 50 krajów
  • 7 zawodów: majster, kierownik robót, kierownik budowy, inżynier budowy, członek zarządu, prezes zarządu, przedsiębiorca
  • 1 dan i czarny pas w karate shotokan
  • żonaty, 3 córki

Certyfikaty

Najwyższa jakość i standardy

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza biznesowa działalność została zauważona przez renomowane instytucje i organizacje. Ich wyróżnienia oraz nagrody motywują nas dodatkowo do dalszej pracy i kontynuowania strategicznych założeń spółki.

statuetki

Media

Nasza działalność spotkała się z zainteresowaniem branżowych i specjalistycznych mediów.
onas-media
shape-media

W latach 2019-2022 realizowaliśmy budowę tunelu w ciągu drogi ekspresowej S7 Lubień–Rabka Zdrój, na odcinku Naprawa–Skomielna Biała, pod Masywem Mały Luboń w Beskidzie Wyspowym. Na łamach portalu „inżynieria” Prezes Budren wypowiedział się na temat wyzwań związanych z projektem.

Link do artykułu

Liczne Realizacje, Globalny zasięg

Nasza załoga ma szerokie doświadczenie w pracy na rynku rodzimym i zagranicznym

Wśród naszych realizacji znajdują się zarówno wymagające laserowej precyzji projekty takie jak tunel pod górą Mały Luboń na Zakopiance, długoterminowe, złożone działania takie jak budowa 2-kilometrowego mostu przez Wisłę na A1, czy skomplikowane zlecenia jak zwodzony most w szwedzkim Gotteborgu.

Nasze realizacje

Doświadczony i kompetentny zespół

Siłą Budrenu jest wysoce zaangażowana i wyspecjalizowana załoga

Nasi pracownicy łączą w sobie kompetencje twarde oraz silny kręgosłup wartości. Zarówno w pracy jak i życiu osobistym kierują się rozwojem, radością, niezależnoscią, więzią i wydajnością. Współpracując ze spółką, wchodzisz w relację ze zmotywowanymi specjalistami, którzy nigdy nie tracą z oczu dobra klienta, a jakością wykonanej usługi definiują swoje poczucie wartości.

Nasza oferta

Zleć nam realizację

Jesteśmy doświadczoną firmą o szerokich kompetencjach.

Buduj z nami biznes

Szukamy podwykonawców gotowych nawiązać długoterminowe relacje.

Dołącz do nas

Tworzymy kompetentny zespół zarządzany nowocześnie i etycznie.

×