Relacje inwestorskie

quote-icon

Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu.

- Richard Branson

Zarząd

Krzysztof Reniewski – Prezes Zarządu

Założyciel oraz Prezes Zarządu Budren S.A, absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej, City University of London studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Ukończył szereg kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, psychologii oraz zasobów ludzkich. W branży budowlanej działa aktywnie od ponad 20 lat. Przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej, od Inżyniera Budowy po Dyrektora Technicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak Skanska S.A. czy Budimex S.A. Większość wolnego czasu spędza w podróży.

Dawid Szewczyk – Prokurent

Prokurent, Dyrektor Operacyjny w Budren S.A. od 2020 roku, odpowiada za politykę i bezpieczeństwo finansowe Spółki. Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Brał udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu zarządzania, negocjacji a także finansów, organizowanych m.in. przez Francuski Instytut Gospodarki Polska. Posiada bogate doświadczenie zawodowe na stanowisku Dyrektora Operacyjnego w branży budowlanej. Zarządzał obszarami finansowymi, a także monitorował procesy budżetowe spółek. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną i znajomymi. Zawsze znajdzie czas na dobrą lekturę, w szczególności o tematyce II wojny światowej. Smakosz kuchni meksykańskiej.

Rada Nadzorcza

Dr Krzysztof Matela – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Przewodniczący Rady Nadzorczej Budren S.A. od września 2021 r. odpowiada za strategię Spółki i jednocześnie nadzoruje jej działania marketingowe. Studiował na Wydziale Psychologii i Pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracę doktorską napisał i obronił na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doradca Zarządów i Członek Rad Nadzorczych. Wykładowca m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uczelni Łazarskiego. Profesjonalista w zakresie budowania wartości firm. Ekspert w zakresie budowania przewag konkurencyjnych przedsiębiorstw. Specjalista w zakresie komunikacji i wywierania wpływu Fan trylogii Gwiezdnych Wojen. Zapalony motocyklista i miłośnik motoryzacji.

Elżbieta Viroux – Członek Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej od 2021 r. założycielka i partner zarządzający Viroux & Partners. Wybitny prawnik, specjalizujący się w prawie gospodarczym i procesach sądowych. Przed założeniem własnej firmy przez 7 lat pracowała w największej międzynarodowej kancelarii. Jest wysoko cenionym prawnikiem transakcyjnym. Z jej usług wielokrotnie korzystali najwięksi gracze na rynku. Posiada bogate doświadczenie, obejmujące wiele sektorów, w tym: budownictwo przemysłowe, medycyna, spory korporacyjne, ochrona środowiska czy nowe technologie i sztuczna inteligencja. Znakomity mediator. Z powodzeniem występuje jako wiodący doradca w międzynarodowych postępowaniach arbitrażowych. Reprezentuje klientów w międzynarodowych sporach sądowych, w tym sporach z zakresu prawa konkurencji UE. Biegle posługuje się 3 językami.

Agnieszka Reniewska – Członek Rady Nadzorczej

Współzałożycielka. Od 2021 r. Członek Rady Nadzorczej Budren S.A. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, a także studia menedżerskie typu Master of Business Administration na Wydziale Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Bankowej w Dąbrowie Górniczej. Pasjonatka sportu i podróżowania.

×